Team 2017-11-27T22:43:43+00:00

TEAM

Vill du veta mer om oss och våra tjänster?

TRÄFFA VÅRT TEAM

Tony Bergdahl

VD

Tony Bergdahl
Tel. 070-392 39 50
tony.bergdahl@hoglandetstad.se

Martin Adamson

Ekonomichef

Martin Adamson
Tel. 070-250 68 96
martin.adamson@hoglandetstad.se

Sandra Lundqvist

Chef Försäljning/
Specialavdelningen

Sandra Lundqvist
Tel. 070-829 96 00
sandra@hoglandetstad.se

Veronica Strömberg

Regionschef Hultsfred/
Vimmerby

Veronica Strömberg
Tel. 073-849 28 29
veronica@hoglandetstad.se

Maria Ersson

Ansvarig för nya
privatkunder

Maria Ersson
Tel. 070-344 92 28
nyakunder@hoglandetstad.se

Irene Leander

Regionchef
Höglandet

Irene Leander
Tel. 070-290 76 66
irene@hoglandetstad.se

Erika Hopstadius

Regionchef Höglandet
Rekrytering och Kvalitetsansvarig

Erika Hopstadius 
Tel. 070-353 06 66
erika@hoglandetstad.se

KONTAKTFORMULÄR

”Vi tror att om vi har nöjda medarbetare så har vi nöjda kunder, och våra kunder skall vara nöjda kunder”