Kontakt2018-10-15T14:33:25+00:00

KONTAKTA OSS

Vill du veta mer om oss och våra tjänster?

TRÄFFA VÅRT TEAM

Hör gärna av dig till oss direkt via telefon, email eller genom att fylla i formuläret här till höger så återkommer vi så fort vi kan.

Erika Hopstadius

Operativt ansvarig
Rekryteringsansvarig

Ansvarig för Höglandet samt rekryteringar

Erika Hopstadius
Tel. 070-353 06 66
erika@hoglandetstad.se

Ansvarig specialavdelningen

Byggstäd, flyttstädning, fönsterputs m.m.

Karl Löfgren
Tel. 070-829 96 00
karl@hoglandetstad.se

Erika Hopstadius

Tf teamledare Nässjö

Ansvarig företags och hemstäd Nässjö

Erika Hopstadius
Tel. 070-353 06 66
erika@hoglandetstad.se

Irene Leander

Teamledare Eksjö

Ansvarig företags och hemstäd Eksjö

Irene Leander
Tel. 070-290 76 66
irene@hoglandetstad.se

Teamledare Sävsjö/Vetlanda

Ansvarig företags och hemstäd Sävsjö/Vetlanda

Ing-Marie Johansson
Tel. 070-777 03 38
ing-marie@hoglandetstad.se

Veronica Strömberg

Teamledare Hultsfred

Ansvarig företags och hemstäd Hultsfred/Vimmerby

Veronica Strömberg
Tel. 073-849 28 29
veronica@hoglandetstad.se

Tony Bergdahl

VD

Tony Bergdahl
Tel. 070-392 39 50
tony.bergdahl@hoglandetstad.se

Martin Adamson

Ekonomichef

Martin Adamson
Tel. 070-250 68 96
martin.adamson@hoglandetstad.se

KONTAKTFORMULÄR

Integritetspolicy-GDPR

Vill du veta hur vi hanterar dina personuppgifter? Klicka här.

”Vi tror att om vi har nöjda medarbetare så har vi nöjda kunder, och våra kunder skall vara nöjda kunder”